SMITE Super Regionals harmadik hely és vad kártyák eredményei

A Teremtés Dátuma: 7 Február 2021
Frissítés Dátuma: 1 Lehet 2024
SMITE Super Regionals harmadik hely és vad kártyák eredményei - Játékok

Tartalom

Az NA és az EU Semi Final fordulója során négy csapat küzdött ma a harmadik helyért lecsap Super Regionals. Ebben az esetben először egy EU-csapat és egy NA-csapat vezetett a Wild Card fordulóban, remélve, hogy visszavásárolja a korábbi veszteségeket, és januárban megragad egy helyet a világbajnokságon.

A harmadik helyezésért mindkét BO3 mérkőzésre került a harmadik játék - senki sem volt hajlandó lemondani a Worlds-ről. [WC KOMMUNIKÁCIÓ]

NA Harmadik hely mérkőzés: Team Eager és EnvyUS

2-1, Eager javára

Miután elvesztették az ellenség helyét az NA félidős döntőkben, az EnvyUS erősítette meg ezt a mérkőzést. Elvitték az első vért és egy nagyon korai ólomot, 1k-os előnye kevesebb, mint 2 perc alatt. A különbség csak a játék folytatásával bővült, és Envy ellenállást nem vállalt az első tűzgigantól. Miután megvolták a büszkeségeket, egyenesen az Arany Furyre mentek. Ez 13k-os arany ólomra tette őket, és egy 3-0-as csapat harcot hagyott kiszolgáltatottnak. Az 1. játék gyorsan elment az EnvyUS-ra.

Az EnVy Smite erősen indul, és a @SmitePro #SuperRegionals @EgrWorld-nél az 1-0-as vezetést veszi át! #BoysInBlue https://t.co/PMrU9KkQi3

- Team EnVyUs (@TeamEnVyUs) 2015. november 21.

Sokkal erősebb elindult a 2. játékban. Mindkét csapat biztonságosabb, stratégiaiabb megközelítést vállalt a mérkőzés döntő játékában. Úgy érezte, jobban néz ki, mintha egy EU-meccset nézne, mint egy NA mérkőzést. Az EnvyUS ismét elindította a korai vezetést. De egy teljes csapat elleni küzdelem 4-1-re esett az Eager javára, és az utolsó EnvyUS-tag gyors munkáját végezték. Ez kiegyenlítette az arany / EXP / ölés ólmot. Eager erőteljesen szorongatott, több mint kétszeresére emelte az EnvyUS megölését, mielőtt bevette a titánt, és összekapcsolta a mérkőzést.

A 3. játékban Eager az előző játékból folytatta a lendületet. Ők a korai vezetést vették át, és a mezőny közepén játszottak. A játék 25. percében Eager volt egy 20 k aranyos akcióval és 14-2 gyilkossági csapatot szerezte meg az előnye. Az EnvyUS nem tudta helyreállítani a hiányt, és Eager a harmadik játékban és a mérkőzésen győzött.

@ EgrWorld a vadjegyek felé indul, hogy szembenézzen az EU harmadik helyezettjével! #SuperRegionals pic.twitter.com/feKRj6kTxB

- SmitePro (@SmitePro) 2015. november 21.

Az EnvyUS kiütötte, Eager Fnatic-el nézett a Wild Card körben.

EU harmadik helyszín: London Conspiracy vs. Fnatic

2-1, Fnatic javára

Fnatic dominált 1-es játék, első vér és egy hatalmas ólomhúzás. London Conspiracy néhány kísérletet tett a különbség enyhítésére, de nem volt elég. A játék előrejelezhető volt Fnatic javára.

A 2. játék lassan indult, hiszen mindkét csapat sok időt töltött a térkép megőrzésére, mielőtt megpróbálta egymásba vonulni. Az első vér végül London Conspiracy-be ment, aki gyönyörű dupla ölést ért el. Nem volt hajlandó annyira lemondani a meccsről, hogy a londoni konspiráció a játék során tartotta a vezetést. Fnatic megpróbálta az árapályt később a tűzgátlóban megfordítani, de London Conspiracy letörölte őket, és megvédte a titánt, miközben védtelenül maradt.

@ LDNConspiracy tartsa ki a @FNATIC és force 3 játékot! A győztes egy lövést kap a #SWC-n! #SuperRegionals pic.twitter.com/y88jQFFAs6

Mielőtt a 3. játék még elkezdődött volna, a válogatásból kitűnik, hogy Fnatic-nek rendkívül agresszívnak kell lennie, hogy kijusson a tetejére. És pontosan ezt tették. Az elejétől a végéig könyörtelenül toltak, következetesen jöttek a csapatcsaták nyerő végére. Az első nagy célt az arany / EXP vezetés előmozdításával vállalták. Egy 4-1-es találkozás után, ami az ő javára esett, Fnatic megállíthatatlan volt. A londoni Conspiracy védekezésével megragadták a 3. játék és a mérkőzés győzelmét.

Fnatic a verseny első nemzetközi mérkőzésén lépett az Eager-hez.

Wild Card Round: Fnatic vs. Team Eager

A Worlds-nél egy hely volt a játékban. Az első játék volt a földcsuszamlás győzelme Fnatic számára. Az Eager hatalmas vezetőjét ellopták, amit a játék során tartottak. Csak félénk a 30 perces jelzéssel, Fnatic 13-3-as megölési előnye és 9k arany előnye az Eager-nél. Mire a titánra költöztek, ez 13k-os lett.

@ FNATIC jön ki a játék tetején egy nagyon domináns teljesítmény után! A 2-es játék a következő, és az @EgrWorld úgy néz ki, hogy megfordítja a dolgokat! #SWC

A verseny leggyorsabb kezdete a 2. játékban jött létre. Ők is megragadták az első Arany Fury-t. De a dolgok bonyolultak lettek, miután Fnatic szembeszállt a szemével egy 4-0-os törlővel az Eager-en. Az arany / EXP vezetése kiegyenlített, elkezdték a célok elérését.

- Ölj meg, ölj, ölj ... RUN, RUN, RUN. -Fnatic Team Comms

A következő Gold Fury kulcsfontosságú célkitűzéssé vált. Szüksége volt rá, hogy elkapja a Fnatic-t, és Fnatic könnyedén rakétázhatott volna, ha elvennék. Mindkét csapat egy ideig a Fury-t választotta, vonakodva elkötelezettséggel és egymással kapcsolatban. Amikor végül kitört, két Fnatic megölése kénytelen volt visszavonulni, Fnatic pedig a második Arany Fury megölését. A Tűz óriásán egyszerre több apró scuffles tört ki. Az egyik elesett az Eager mellett, de még mindig túl szkennek voltak ahhoz, hogy elkötelezzék magukat a Fnatic teljes verekedésében. Végül Fnatic kijött a tetején, és belépett a Tűz Óriásba. A kisebb bázisokba való belépést követően Fnatic 4 megöli az Eager-t, ami az ablakot kapta a titán és a meccs elfogadására.

Hölgyeim és Uraim! A #SWC Wildcard megnyerése után a @FNATIC csatlakozik az NME-hez, a C9-hez, az Epsilon-hoz és a PDG-hez a SWC 2016-ban! GG! #SuperRegionals

Bár Eager még mindig a harmadik helyen nyerte el a díját, januárban Fnatic lesz a világ színpadán.

Mi a következő lépés

Holnap, november 22-én, a Super Regionals utolsó napja. Megnézzük az első 2 NA-t és az EU-csapatok szembesülnek a Grand Finals fordulóban a $ 70,000-os első helyezett díjért.

• Epsilon vs. Paradigm (11:30 EST)
  • Enemy vs Cloud9 (16:00 EST)

Hogy lépést tartson az akcióval, hangoljon be a tisztbe lecsap Twitch csatorna, vagy kövesse a @ SmitePro-t a Twitteren. És maradjon hangolva a GameSkinny-nél az összes lecsap Super Regionals lefedettség, amikor befejezzük ezt az eseményt, és várjuk a világbajnokságot.