Világbajnokság 3. napja & kettőspont; Döntő

Frissítés Dátuma: 8 Lehet 2024
Világbajnokság 3. napja & kettőspont; Döntő - Játékok

Tartalom

A tétek magasak voltak az utolsó napján Smite Világbajnokság, Atlanta, Georgia. 2,5 millió dolláros magas tét.

Egy nagyon versenyképes nap után az elődöntők közül az észak-amerikai kognitív premier és az európai titán jött ki. Olvassátok el a második napunk mélyreható visszaemlékezését és a Cognitive Prime és a Titan egyaránt készített interjúkat.

Konzolációs meccs (kognitív piros vs SK játék)

A harmadik és a negyedik hely lelkesedése a nap eseményeit indította el. Észak-Amerika kognitív vörösje szembesült Európa SK Gamingjével 400 000 dollárért. Mindkét csapat sikeres versenyen volt a múlt hétvégén, és minden érzés egyenletesen illeszkedett.

Game One

A Kognitív Vörös az első pillanatban először vette az első vért, és a Divios kettős ölést lengett. A kognitív vörös az első tíz percig folytatta ezt a lendületet, az aranyat és a 4-1. Röviddel ezután a SK Gaming Zyrhoes három tagja volt a Kognitív Vörösnek, hogy a pontszámot 4-4-re kössék. Az SK Gaming az első Gold Fury-t 12 perc alatt veszi át, és úgy tűnik, hogy a durva kezdetük után újra csoportosulnak.

A Kognitív Vörös pár perc múlva sikerül mind a második Arany Fury és a Tűz óriás hatalmát, mind a harcot a SK Gamingre gyakorolni. 28 perc múlva a Cognitive Red elpusztítja az SK Gaming Titan-ját, és megnyeri az első mérkőzést.

Két játék

A nagy összegű nyereményösszeggel a SK-nek meg kell nyerni ezt a meccset, hogy a harmadik helyen maradjon. Két perccel a második mérkőzésen a Kognitív Vörös megkapja az első ölést. A SK Gaming egy kicsit védekezőbb, és a Cognitive Red támadásait a mérkőzés első tíz percében elrontja, a 3-0-as pontszámot pedig a Cog Red számára.

A 18 perces jelzéssel a Cognitive Red legyőzi az első Gold Fury és Fire Giant-t, és 15 000-rel növeli aranyvezetésüket. Úgy tűnik, hogy a SK Gaming nem kap egy kis szünetet, és küzd a Cognitive Red meggyilkolásával. A pontszám 11-0-ra marad a Kognitív Vörös esetében a mérkőzés 20 percében. A 23 perces jelzéssel a Cognitive Red felvesz minden SK Gaming-t, és az ellensége Titanért jár. Ők legyőzik a Titánt és a harmadik helyet a Smite Világbajnokság.

A döntők (Cognitive Prime vs. Titan)

Az első és a második hely között a nyereményalapú 800 000 dolláros különbséggel mindkét csapat mindazokat a játékokat kapja, amelyekre a döntőbe jutottak. Smite Világbajnokság. Az Észak-Amerikát és a Titánt az európai régióból képviselõ kognitív miniszter öt legjobb meccsen a legjobb bajnoki címre néz.

1. játék

A Kognitív Prime és a Titan ugrik a játékot a térkép közepén egy ugrópárttal, amely megmutatja, hogy milyen színvonalú sportág és szórakozás van a döntőben. 4 perc játékmenet után a csapatharc a Cognitive Prime győzelmével 4-1-et nyer.

A Cognitive Prime az első Gold Fury-t a 8 perces jelnél veszi, és aranyat és élményt vezet. A kognitív Prime legyőzi a második és a harmadik aranyharagot, ezt követi a Tűz óriás, és teljes mértékben ellenőrzi a térképet harminc perces jelzéssel. A negyedik Gold Fury után a Cognitive Prime a Titan ellensége, Titan után megy, és megnyeri az első mérkőzést.

2. játék

A második mérkőzés a Kognitív Vöröskel kezdődik, az első percben az első vérből. A Cognitive Prime MLCSt3alth a játék elején dominál az egyetlen 3 öléssel. A kognitív Prime az Arany Fury-t veszi a 7:30-es jelnél, majd ismét a 13:30-es jelnél, a pontszám 5-1-re a Cog számára.

Húsz percnyi játékmenet után a Titannak nincsenek tornyai, és a Kognitív Prime vezérli a térkép nagy részét. A kognitív Prime legyőzi a Fire Giant-ot és a negyedik Gold Fury-t, több mint 20.000 aranyat és élményt nyújtva. A Cognitive Prime a döntő második győzelmét biztosítja a Titan ellen.

3. játék

A Titannak meg kell nyerni ezt a meccset, hogy a versenyen maradjon, 800,000 dollárral a sorban. A Hi-Rez elemzői meg vannak győződve arról, hogy ez a vége a Titannak, mivel a harmadik mérkőzés kezdődik. A Cognitive Prime 2 percnyi jelet biztosít az első vérnek, de a játék gyorsan eléri a 2-2-et a következő 6 percben. A Titan a Cognitive Prime-ot 8: 30-kor veszi át, és megragad 3 ölést az 5-2-es vezetéshez. A Titan elveszi az első Gold Fury-t, és megnyer egy második csapatharcot.

A Titan Ataraxia háromszoros gyilkossággal uralkodik 17 perc alatt, és Titan legyőzi a második Gold Fury és Fire Giant. 34 perc játékmenet után a Titan megpróbálja a Cognitive Prime's Phoenixes-t, és jön ki a csúcsra ezen a csodálatos visszatérésen.

4. játék

A kognitív Prime most izzad, kezdetben a döntő 3-0. A negyedik játék a Titannal kezdődik az első vér biztosításával három perccel.

Mindkét csapat védekezőbb, és 9 perc múlva a csapat harcol a Titan 6-2 vezetőjével. A Titan ezt a lendületet használja az első Arany Fury biztosításához, de a Kognitív Prime elkezd egy újabb csapattevékenységet, és lezárja a 12–10-es Titan-t.A 24 perces jelzéssel a Titan legyőzi a másik Arany Furyt, és megöl 4 Cognitive Prime játékosát.

A Titan ezután folytatja a Tűz Óriást, és az utolsó nyomást teszi a Cognitive Prime titánjára. A Titan a negyedik mérkőzést megnyerte, amikor a két játék öt játékba kerül.

5. játék

A Cobb Energy Performing Arts Center energiája hihetetlen. Miután a Cognitive Prime számára biztosnak tűnt, Titan mindenkit meglepett az utolsó két mérkőzésen. Az ötödik és a végső mérkőzés kezdődik, amikor a Titan vezeti a csapatot. Mindkét csapat nagyon védekezően játszik, és egy másik csapat elleni küzdelem kilenc perc múlva megtörténik, amikor a Cognitive Prime felvette a legtöbb Titan-t a 6-4-es vezetéshez.

A kognitív Prime az első Gold Fury-t veszi át, és a 14-6-os Cog. A kognitív Prime legyőzi a másik Arany Fury-t, és valóban irányítja a térképet. Hosszú meccs után A kognitív Prime legyőzte a Titánt, hogy az legyen Smite Világbajnokok!

Köszönjük, hogy ellenőrizte a SWC-t a GameSkinny-en. A Gamer Launch, a testvértermékünk, a büszke hivatalos webhosting webhely a SMITE klánok, céhek és csapatok számára!