SMITE Super Regionals 2016 döntők visszavonása és eredményei

Anonim
SMITE Super Regionals 2016 döntők visszavonása és eredményei - Játékok

Tartalom

Az út a lecsap A világbajnokság a nap folyamán rövidebb és rövidebb lesz. A Hi-Rez Studios egy kicsit kevesebb, mint két hónap múlva, amíg a legjobbak közül a legjobbakhoz jutott, a Hi-Rez Studios csak becsomagolta az éves Pro League Super Regionals rendezvényét.

Négy NA csapat és négy EU-csapat jött a LAN-fázisra a Hi-Rez Studios eSports Arena-ban Alpharettában, GA-ban - mind abban a reményben, hogy az idei világbajnokságon érvényesülhetnek. Sok félelmetes csatát követően az elődöntőben négy csapat maradt meg a regionális bajnok címén. Az EU-csapatok NRG és Obey elsőként mentek, majd a NA csapatok Eager és Soar G2A követték.

Íme, amit hiányzott ezekben az akciódús öt legjobb mérkőzésben.

EU döntők mérkőzése: NRG vs. Obey

3-0, az NRG javára

1. játék

Ebbe a mérkőzésbe az NRG volt a legkedveltebb kedvenc. A múlt évi világ tagjaiból álló Epsilon-bajnokokból kevesen kétséges, hogy az NRG győzedelmeskedik.

Korai vezető szerepet játszottak az 1. játékban, és minden pályán böjtöltek az Orbit felett, hogy több célt állítsanak, és szinte teljes körű irányítást nyerjenek a térképen. Két Phoenix-et tudtak venni, mielőtt Obey befejezte az NRG Tier 1-es tornyainak leállítását.

Az Obey mindent megtett azért, hogy enyhítse az NRG károkat a céljaik eléréséhez, és eléggé lecsapta a Tűz óriást, hogy a Phoenixes megálljon, de a figyelemelterelés nem tartott sokáig. Az NRG keményen behatolt az Obey bázisába, a Titánt és a győzelmet több mint 2-szer több gyilkossággal, mint az ellenfelük.

@ Yammyn_ Ra Snipes 😍 pic.twitter.com/GCMb2BJ2sT

- SmitePro (@SmitePro) 2016. november 20.

2. játék

A második játék ebben a meccsben nem volt sokkal jobb az Obey-nál, mint az első. Az NRG az első vért három perc alatt vette be, majd korai ólomot termelt. Obey-nek sikerült elcsúsznia, és hét percen belül elkapnia az Arany Fury-t, de kifizette a játékos életével.

Úgy nézett ki, mintha a dolgok megfordulhatnának Obey-nak, miután Athena-tól egy gyönyörű zűrzavar után négy NRG-tagot kaptak, de az NRG-nek sikerült egy 3-2-es kereskedelemre fordulnia. Obey megpróbálta kiegyenlíteni az aranyhullámba költözéssel. Az NRG ismét meg tudta oldani őket, de nem tudta biztosítani a Fury-t maguknak.

Néhány perccel később, mindkét csapat ismét összecsapott az Arany Fury-n, de ezúttal NRG jött ki a szörnyeteg tetején, és négy Obey játékosot törölgetett anélkül, hogy elveszítené sajátját.

Az 13G-os élmény és a 7 k arany ólom miatt az NRG megállíthatatlan volt. Hamarosan beléptek az Obey bázisába, és megvédték a Titánt, megnyerte a játékot, majd közel 4-szer többet öltek meg a táblán, mint Obey.

@ ObeyVariety jukes körül, és sikerül életben maradni, amíg @AdaptingSMITE meg nem találja őt a Tűz Óriás mögött! #SPL pic.twitter.com/Dy6myJaMWu

3. játék

Ez volt Obey utolsó esélye, hogy kiegyenlítse a mérkőzést, és életben tartsa a regionális bajnokság álmát. És az első néhány percig úgy nézett ki, mintha csak erre fognak menni.

Az első Blood-t az 1-1-es kereskedelemben az NRG-vel kellett elérni. Három tagot veszítettek a Gold Fury-nál, de két NRG-játékosot vettek velük, és tartották őket a madár biztosításában. Az Obey hamarosan visszatért, hogy a Gold Fury-t 12 perc múlva magukra vitte, majd 17 perc múlva a respawn után azonnal felvette a másodikt.

Obey néhány kedvező csapatharcból szerzett kismértékű vezetésen ment át, és egy jól elhelyezett Scylla Ult-val ellopta az NRG-t. De az NRG Isis éppen időben elérte, hogy elcsípje a sajátját, és biztosítsa az óriást, megszorította az Obey vezetését, és kihúzta a 4 k tapasztalatot és az 5 k aranyat.

Néhány okos gazdálkodás és néhány jól teljesített scuffles révén Obey úgy nézett ki, mintha újabb vezetést vennének. De az NRG nem akart adni, és jól haladt a közép- és késői játékban.

Az Obey versenyelőnye a késői játékban, amely egyre inkább kiemelkedővé válik, az NRG tudta, hogy az idő ketyeg. Obey merész lépést tett a Fire Giant számára, és sikerült megvédenie, de négy játékosnak és egy Phoenixnek számított. Mégis, az NRG még nem szorította a győzelmet. Egy kicsit jobban összeszorították az idejüket, hogy biztonságban játsszák.

Végül, az NRG a Gold Fury-re lépett, amely két tagot fizetett nekik. Az Obey-nél jobb Phoenix-nél még egy kicsit megrázkódtatott az NRG javára, de mindhárom Phoenixet és a Tűz óriást megkérdőjelezték.

Mindössze egy utolsó csapatvezető volt (és egy 3-0-as sweep a következő harcban), hogy megtegye a Titánt és a győzelmet. Ezzel az NRG elindult az EU bajnok címével.

A 3-0 sweep @TheObeyAlliance @NRGgg az Európai Regionális Bajnokság! #HRX #SPL pic.twitter.com/7pLzG9Gs49

NA döntők mérkőzése: Eager vs. Soar G2A

3-1, Eager javára

Ez a játék egy vad út volt. Úgy nézett ki, mintha egy újabb söprés lenne, de Soar hihetetlen erőfeszítést tett arra, hogy hazavihesse a bajnoki címet. De végül Eager kijött a tetején.

1. játék

Erősen elkezdte erősíteni az első vér és két újabb Soar tagot egy 3-2-es kereskedelemben, ami az ő javára esett. Annak ellenére, hogy Soar megpróbálta hátrahúzni és farmjait sávozni, Eager könyörtelenül dörzsölte őket, hogy enyhe térkép- és XP-előnyhöz jusson.

Eager mindössze hét perc múlva lépett az első Gold Fury-re, és minden kérdés nélkül bevette. Néhány újabb csapattáblázat után a Fury respawned és Eager másodszor is felvette. Míg Soar megpróbált felépülni az előnyből és a térképvezérlésből, amit Eager vállalt, Eager egy harmadik aranygyűrűre ment a 21 perces jelzéssel. Ez 10K tapasztalattal és 8K arany vezetéssel hagyta őket. Röviddel a respawn után 26 perc múlva Eager vette a negyedik és végső Gold Fury-t a játékból.

Egyértelmű előnye az összes rögzített céljuknak, Eager kibővítette vezetését egy 3-2-es kereskedéssel a Soar-on és a Tűz Óriás is. Ilyen erős vezetéssel sikerült minden Tier 1 és Tier 2 célt elérniük, mielőtt Soar egyetlen tornyot tudott nyomni.

Egy végső csapat-harc után, amely 5-0-os törléssel zárult Eager javára, az út egyértelmű volt a Phoenix közepére, és az első győzelemre tolta el a Titánt.

@ SoaRGaming elveszíti az 1. játékot @EgrWorld ellen, aki a sorozat korai szakaszában van! #SPL #HRX pic.twitter.com/5U0K9WcWOR

2. játék

Soar nem szívesen fogadta az ilyen elsöprő vereséget, és a következő játékban lengett. Első vérüket kevesebb mint egy perc alatt vették, de ez úgy tűnt, hogy egyáltalán nem megfélemlíti az Eager-t. E kezdeti veszteséget követően Eager szánalmasan megdöbbentette Soar-t, amíg visszanyerték az előnyüket, majd röviddel azután, hogy 11 perc múlva átvette az Arany Furut.

Soar 2-0 csapattal harcolt a saját javára, és hamarosan egy másik 2-2-es versenyen jött ki. Eager megpróbálta meggyőzni őket, és megbocsátott a 4 halálos áldozattól, amit Soar szerzett nekik, de az időzítésük nem volt ott, és úgy tűnt, hogy nem tettek együttműködési erőfeszítéseket a csapat scuffleiben.

Szétszórt időzítésük ellenére Eager 18 percen belül átvette a második aranyfüreget, majd elnyerte az előnyét a dzsungelben lévő 2-1 scuffle-ben. Röviddel ezután egy újabb Gold Fury-t vettek, hogy ismét vezessék a vezetést.

Mindkét csapat egymás körül táncolt, egészen a 26 perces jelzésig, amikor Eager a Tűz óriásán lépett, és megvédte. A hüvelykujjával és Soar-mal komoly hátrányban, Eager a negyedik arany dühét 30 percen belül elvitte.

Kevesebb, mint egy perc múlva Eager sikerült eltörölnie az összes öt Soar tagot, majd felrobbantotta a bázisukat a Titan és a 2-es játék nyeréséhez.

Nyugodj ott @eGrDivios_! pic.twitter.com/YdeeEV3Xjn

3. játék

Úgy nézett ki, mintha a vége lenne a Soar útjának, de a 3-as játékban húztak ki egy szilárd győzelmet.

Eager 2-0-nál kevesebbet vett le az első vérből, majd két perc múlva megjelent egy újabb szitán. De ez volt az utolsó alkalom, hogy Eagernek előnye volt ebben a játékban.

Soar a következő csapatharc során sikerült 2-4-es kereskedelmet folytatni, majd 11 perccel az aranyfüzetet védte. Egy másik 2-0 küzdött az ő javára (és egy lenyűgöző 6/0 KD rekord Andinster Thor-ján) Szívjon egy egészséges ólmot. Ezt egy másik 2-0-as kereskedelemre bújtatták, amelyek előnyüket kibővítették, és néhány Tier 2 célt is adtak nekik.

Hamarosan Soar uralkodott egy csapatharcban, amely négy halott tagot halt meg, majd az ellenség közepén lévő Phoenix-et megnyomta, hogy az első győzelmet 26 percen belül vegye.

Ez még nincs vége! @SoaRGaming visszatér a 3. játékba, hogy egy másik játékot kényszerítsen a @EgrWorld ellen! #SPL #HRX pic.twitter.com/VKwaDjqryT

4. játék

Ez egy feszült játék volt, ahogy Soar sorsa lógott az egyensúlyban. De végül Eager visszanyerte a lábát, és győzedelmeskedett.

Első Blood négy perc múlva eljutott Eagerbe, és hamarosan egy 2-2-es dzsungel elleni küzdelem után az Eager még előnyösebb lett. Soar megpróbálta a sávban lecsapni őket, és megragadott néhány kulcsfontosságú dzsungel célt, de Eager túl agresszív volt, és túl sok térképes jelenlétük volt ahhoz, hogy nagy előrelépést érjen el.

10 perc múlva Eager elvette az első Arany Furyjét. Röviddel azután, hogy feldühödött a harc, a csapatok ismét összecsaptak, és Eager egy 4-0-os törlőkendővel jött ki, köszönhetően a Zapman Rama fantasztikus quadra-ölésének. 16 perc múlva a második Gold Fury is Eagerre esett.

A 21 perces jelzéssel Eagernek komoly vezetője volt a 20 kilométeres tapasztalatnak és 15 k aranynak a Soar felett. 22 perccel a harmadik aranygyűrűt vették, de Soar három perc múlva letörölte három tagját.

Eager látszólag megzavarodott, mihelyt újrakezdte a Tűz Óriást, majd az összes Soar célját tolta, hogy teljes irányítást szerezzen a térképen. Hamarosan Soarnak nincsenek tornyai és nincsenek Phoenixéi, míg Eagernek még öt tornya és minden madár volt.

Ez az egyértelmű előny arra ösztönözte az Eager-t, hogy gyorsan befejezze a játékot, és könnyedén meghozta Soar titánját a 26 perces jelzéssel. A világbajnokságra és a NA-bajnokok címére jártak el magukkal.

Gratulálunk az @EgrWorld-nak az észak-amerikai regionális bajnokság megnyeréséért! #SPL #HRX pic.twitter.com/Ilv1JpsPFP

- SmitePro (@SmitePro) 2016. november 21.

Mi a következő az Eager és az NRG számára?

Hosszú harcok és nyertes csaták után az Eager és az NRG januárban a Worlds Stage-nál automatikus helyeket szerzett. lecsap Világbajnokságok Atlanta-ban, Ga. A többi Super Regionális résztvevőnek meg kell küzdenie a zárójelben, hogy lövés legyen a végső bajnoki címre - ami biztosan szórakoztató lesz az elkövetkező hetekben.

Maradjon a GameSkinny-nél, hogy több SPL akciót és a legnagyobbat fedezzen fel lecsap az év eseménye.