Madden 16 felveszi a Carolina Panthers-et a Superbowl győzelméhez

A Teremtés Dátuma: 2 Április 2021
Frissítés Dátuma: 17 Lehet 2024
Madden 16 felveszi a Carolina Panthers-et a Superbowl győzelméhez - Játékok

Tartalom

Madden 16Az EA legújabb franchise-részlete a Superbowl 50 - a Carolina Panthers győztese.

Megőrjít régóta riasztó pontossággal szerezte meg a győzteseket. Tavaly a játék jól megjósolta mind a győztes, mind a végső pontszámot a Patriots és a Seahawks között (28-24). A győzelem javította a Superbowl előrejelző rekordját 9-3-ra.

Alapján Megőrjít, itt fog történni:

1. negyed: 10-0 Carolina

Carolina egy korai vezető szerepet tölt be a Ted Ginn Jr. hosszú távú visszaszolgáltatásának köszönhetően, amelyet egy kiséréses átadás követ a Greg Olsen szűk végére. Carolina bezárja a mezőt a célterülettel.

2. negyed: 17-0 Carolina

Carolina folytatja a támadását, és megnyitja a második negyedet Jonathan Stewart rohanó érintésével. Broncos még mindig nem találja meg a végső zónát.

3. negyed: 17-13 Carolina

Manning és a Broncos a harmadik negyedévben jön ki, és nem hajlandóak harc nélkül lemondani. Manning megérintette az Emmanuel Sanders-hez, így a Broncos első pontjait. A megszakítást egy elfogás és két terepi cél követi.

4. negyed: 20-17 Broncos

A Broncos folytatja a futását, Manning pedig egy leeséses áthaladást vezetett Demaryius Thomasnak, hogy egy 20-17-es vezetést vegyen. De kevesebb, mint egy perc maradt az óra, Cam Newton veszi a dolgokat a saját kezét, scrambling és ugrott át Broncos játékosok, hogy a végső zónában.

Végső pontszám: 24-20 Panthers

Ki akarja látni a Superbowl győzelmét? Ön egyetért ezzel az előrejelzéssel? Tájékoztassa velünk az alábbi megjegyzéseket!