Nézze meg a Just Cause 3 utánfutó verseny döntőjét

A Teremtés Dátuma: 7 Augusztus 2021
Frissítés Dátuma: 13 Lehet 2024
Nézze meg a Just Cause 3 utánfutó verseny döntőjét - Játékok

Tartalom

Miután kiadta az új játék utánfutót, a Square Enix szűkítette a több ezer beadványt a "My Csak ok 3 "Szerencsés döntő versenyzők 21 versenyzője. Ezek a tehetséges egyének váratlan meglepetésre tettek szert - további díjak nem szerepelnek a hivatalos versenyoldalon. A bíráknak most csak három döntő versenyzőt kell kiválasztaniuk a legjobb" legjobb "kategóriájukban. E három győztes közül egy általános bajnok kerül kijelzésre, és olvassa el a döntőst, miközben a bírák szándékosak.

Rico annyira szivattyúzott, repül.

Először térjünk vissza a verseny részleteihez

A verseny októberében kezdődött, a végső benyújtási határidő november 12-én. A verseny oldala értékes kihívásokat bocsátott ki a kihívás kiadása előtt:

Gondolod, hogy megvan az, amire szükséged van a Csak ok 3 Indítsa el a Trailer-t? Most van az esélyed, hogy bebizonyítsd! Mutassa meg, mit tehet egy 1-2 perces videóban. Teljes szabadságot adunk Önnek, hogy egyedülálló pótkocsival jöjjön létre, és a győztes lesz a hivatalos Just Cause 3 indító pótkocsi!

Ezek a pótkocsik akciódús, humoros és / vagy szeszélyes útvonalakon keresztül mutatták be a játék hangulatát. A versenyzők számára a kreativitás széles körű születésű volt, mivel a szabályok lehetővé tették az előzőleg kiadott Csak ok 3 felvételeket.

Ez inspirálónak és nevetségesnek tűnik. Remélem, valaki használta.

Míg az egyik általános győztes haza fogja venni a legnagyobb és rosszabb nyereményalapot, a bírók egyike három győztest is bejelent, aki a legjobb akcióban, az audió és a legjobb humor kategóriák legjobb használatában bizonyította mesteri szerepét.

E három győztes mindegyikének ugyanaz a nyereménycsomagja lesz. A zsákmány tartalmazza:

• A legjobb spec PC-rig, beleértve a legújabb 6. generációs Intel Core i7 processzort (más néven Skylake) és UHD monitorot
  • Gyűjtői kiadás Csak ok 3
  • NEAT mikrofon
  • SONAR Steam Edition Professional

E három versenyző közül az egyik a legendás státuszú lesz, mint a tisztet létrehozó rajongó Csak ok 3 indító pótkocsi. Ó, és persze a korábbi csomagon kívül bónusz nyereményt kapnak. Az epikus és művészi nerdy bragging jogokkal párhuzamosan az első számú videohirdető nyereményeket nyer 5000 dollárért:

• KRK - RPG6 stúdió referencia hangszórók
  • Tascam - 2x2 audio interfész
  • Epiphone Les Paul Custom Pro gitár
  • SONAR Steam Edition Platinum

A Square Enix meglepődik a döntőbe

Opelova bejelentette, hogy a hivatalos honlap blogján 21 kiemelkedő pótkocsi-pályázati lista szerepel. Azonban minden bejegyzés egy különleges köszönet- és elismerési pillanatot kapott, amit a tapasztalt tapsok egészítettek ki. A bírák a döntősökről úgy döntöttek, hogy „a három kategória egyik legmagasabb értékű szintjét, erőfeszítést vagy eredetiséget” mutatják be.

A hírek követték az extra díjak izgalmas bejelentését. Félkövér, nagybetűs szavak (hogy tudod, hogy ez nagyszerű hír, vagy sürgős figyelmeztetés) megígérte, hogy a 21 döntős minden meglepetéssel rabolt. Ezek a szerencsés versenyzők most megkapják:

• Egy exkluzív Csak ok 3 Xmas jumper
  • Mágneses Rico
  • A. T Csak ok 3 komikus
  • A Csak ok 3 játékot a kívánt platformon.

Bár nem világos, hogy pontosan mikor kerül sor a nyertesek bejelentésére, a híreknek először a hivatalos honlapot és a blogot kell létrehozniuk, így a frissítésekért húzza meg a szemét.

MYJC3Trailer lista

Nézze meg az alábbi 21 bejegyzést! Három győztes és a hivatalos elindító pótkocsi elrejti a sorukat.

7. Az én Csak ok 3 Utánfutó # MyJC3Trailer Simon Weinzaepflen

8. Csak ok 3 Trailer - Eredeti zene! # MyJC3Trailer a Creative Nature Media által

9. Az én Csak ok 3 Utánfutó verseny bejegyzés # myjustcause3trailer Ian Good

10. Fahrenheit - Csak ok 3 # MYJC3Trailer készítette: The Game Mechanics

11. Csak ok 3 - Indítsa el a Trailer (versenybejegyzést) TheReal38835 által

12. Az én Csak ok 3 Utánfutó # MyJC3Trailer Dippen

13. Csak ok 3 # MyJC3Trailer bejegyzés Gavin Rushworth

14. Egyenes Outta Old Times - My Csak ok 3 Trailer # MyJC3Trailer a Vicente ProD által

15. Csak ok 3 Trailer - Azza-B versenyjáték!

16. Csak ok 3 Pótkocsi (Fan Launch Trailer), Paul Allen

17. Csak ok 3 Utánfutó Spencer Best

18. Trailer verseny - Csak ok 3 Tidzif

19. # MyJC3Trailer - A fából készült doboz - tüzet vagyok Csak ok 3 Pótkocsi a fa dobozban

20. Csak ok 3 JS Lynch Trailer Contest Entry

21. Csak ok 3 Indítsa el a Trailer # MyJC3Trailer-t a ClintBeastwood-tól

Ne felejtsd el, hogy nézd meg a csomagolást Csak ok 3 Collector's Edition a második promóció részleteit verseny, amely egy privát szigetet kínál nyereményként!

Melyik pótkocsit kell vennie minden kategóriában? Melyik a legjobb a legjobb? Vajon ezek az általános témák vagy megközelítések különösen vonzóak voltak? Beat a bírókat a bélyegzőre, és tudassa velünk az alábbi megjegyzéseket!