Anonim
Világbajnokság 2. napja & kettőspont; Elődöntő - Játékok

Tartalom

Az első és a második felszámolási forduló után négy csapatot szembesültek ma délután az atlantai Smite világbajnokságon. Mindkét csapat az észak-amerikai és európai régiókból maradt, és mindkettőnek szembe kellett néznie a regionális partnerekkel az elődöntőben.

A nap első mérkőzése a Titan és az SK Gaming között volt, mind az európai régióban.

A Titannak hihetetlen története volt, ami az amatőr rangsorból származik a Wildcard versenyen, és megverte SK-t, hogy biztosítsa a régió első helyét. Másrészről, az SK Gaming hosszabb szakmai pályafutással rendelkezett, és ezzel egy külön fanbázist hozott létre. Számos SK-rajongót láttunk az SWC-n, annak ellenére, hogy Észak-Amerikában zajlik.

Game One

Mindkét csapat jól illeszkedett az első játék elején, anélkül, hogy tíz percig ölne volna meg. A Titannak sikerült az első vérrel sztrájkolnia, és egy csapatcsapatba esett, amely a Titan 4-2-es vezetésével zárult. A játék továbbra is fennmaradt, a Titan pedig nyomást gyakorolt ​​az SK-re, 2-3 hónapos gyilkosságban maradt, míg a Titan legyőzte az Arany Fury és Tűz Óriást. A hozzáadott bivaly, tapasztalat és arany mellett a Titan elment az ellenség Phoenixeshez, és 21-14 ponttal sikerült kivonnia az SK teljes csapatát. Titan még egyszer legyőzte a Tűz Óriást, és elment az ellenséghez, Titanhoz, biztosítva az első győzelmet.

Két játék

A második játék a Titan és az SK között lassan kezdődött, de a Titan az első gyilkosságot egy kicsit alig 6 perc alatt tudta biztosítani. A 17 perces jelzéssel SK képes levenni a Titan három tagját, de nem tudják biztosítani a Gold Fury-t.

A lendületükre építve a Titan megöli az SK játékosai közül négyet, és a 20 perces jelzéssel a 14-7-es pontszámmal halad előre. 30 perc múlva 3 bal oldali tag van, a Titan pedig az utolsó ellenséget adja az ellenséges Phoenixeshez. Titan legyőzi az ellenséget, Titan-t, és 1,3 millió dolláros esélyt biztosít a döntőben.

A második mérkőzés az Észak-Amerika testvércsoportjai, a Kognitív Prime és a Kognitív Vörös között van.

A Cognitive Prime veterán csapat a professzionális körben, és minden bizonnyal a tömeges kedvenc a SWC-n. A kognitív vörös a legfiatalabb csapat, de sikerült biztosítani az első helyet Észak-Amerikában. Ez a meccs végül valaki játék volt.

Game One

Az első játék a Cog Prime és a Cog Red között elkezdődik, amikor az első lövést az első Red ellen kezdte, az 1 perces jelzéssel. Az első nagy csapatharc 4-4-es nyakkendővel végződik a 6 perces jelzéssel. A Cog Red sikerül megragadnia az első Gold Fury-t, de ez egy kockázatos játék, és három játékos veszít a Prime-ba. A vörös az aranyban vezet, de a tapasztalat mögött van, a győzelmi pontszám 10-7-re a Prime-ra. 10 perces Prime vezetése után a Red 27- perces jelzéssel sikerül a 14-14-es pontszámot lekötni. Ez egy szoros meccs, de a Red az egész Prime csapatot kitörli. Előrehaladnak és legyőzik a Prime Titan-t, hogy megnyerjék az első mérkőzést.

Két játék

A második játék elkezdődik az első vérrel, amely a Kognitív Vörösre megy, de a Prime igazán átvette a térkép irányítását és uralja. A 24 perces jelzéssel a Prime 23-12-et öl meg, és majdnem teljes térképfedéssel rendelkezik. A miniszter elmegy Red Phoenixe-hez, és megnyomja a Titánjukat, de a Red megfordítja az asztalokat és sikerül kinyomtatni őket, mielőtt a Titan esik. A Kognitív Vörös visszahúzza a 4-es miniszter játékosait a 27 perces jelzéssel. Red kivette a Fire Giant-ot, míg a Prime megragad egy újabb Gold Fury vereséget. A miniszter a gyengített ellenség Titan után ismét a 40 perces jelet követi, és elveszi, hogy megnyerje a játékot. Ez a játék eddig a leghosszabb a bajnokságon.

3. játék

Az utolsó játék a Kognitív Vörös és a Kognitív Prime között az első perc után a Piros megragadta az első vért. Mindkét csapat eléggé csendes marad még az első tíz perc alatt is, de a Prime az első csapatharcban uralkodik, és elveszi az első Gold Fury-t, hogy aranyat és élményt nyújtson nekik. Az első fellépés után a Prime igazán átvette a térképet, és gyors győzelmet szerez, és 27 perc után legyőzte a Red Titan-t. A Cognitive Prime győzelme a testvércsapatuk ellen, és a holnapi döntőben dönt a Titanról.

A Smite Világbajnokság második napja véget ért, de az izgalom messze vége.

Holnap a fesztivál és a vigasztalási mérkőzések, valamint a cosplay verseny döntője lesz, így a 2015-ös Smite világbajnokság minden frissítésénél tartsa be a GameSkinnyt. Ha nem vagy az SWC-nél, itt van a holnapi döntők nézése!