Red Bull Battle Grounds Detroit és kettőspont; SC2 nyertesek és versenyzők

Szerző: Virginia Floyd
A Teremtés Dátuma: 8 Augusztus 2021
Frissítés Dátuma: 10 Lehet 2024
Red Bull Battle Grounds Detroit és kettőspont; SC2 nyertesek és versenyzők - Játékok

Tartalom

Több mint 120 játékos, és egy 64 fős megszüntető zárójel a vihar által a Detroitban található Garden Theatre-t vette.

A 2014-es Red Bull sorozat negyedik eseményeként a legjobb StarCraft 2 játékos küzd egy esélyért a $ 25,000 és a 4000 WCS pont díjazásában.

Kevin öntötte „Rotterdami” van der Kooi, Nathan "Nathanias" Fabrikant, Yoan "Bozót" Merlo, Dennis "HasuObs" Schneider, Alex "Axeltoss" Rodriguez és James "Mal" A verseny, a verseny egyszeri megszüntetésének szakaszában több mint 42 000 Twitch nézőt vettek át a hétvégén, hiszen a döntőbe jutó verseny minden mérkőzésnél egyre gyengébb lesz.

Az elődöntők

A közönség tagjaival és a Twitch nézőkkel az ülések szélén, ibolya (egy koreai Zerg játékos) ideges Hyun 2-1 a féligfutók biztonságos helyére Polt (egy koreai Terran játékos) ugyanazzal a 2-1 sorssal találkozott San.

Mivel az ellenzék folytatódott, Csillagpor kiütés Snute 2-1 Taeja, aki leállt Petraeus 2-0.

1. elődöntő: viOLet vs. CMStormPolt

Most, egy meglepően koreai uralkodó top 4-nél, a nap első félidős mérkőzése intenzív Terran (Polt) és Zerg (viOLet) meccs volt.

A Polt hihetetlen győzelme az első játékban, melyet a Mauraders és a Marines és a 4 Command Centersen keresztül állandó ásványvízárammal emeltek.

A viOLet úgy döntött, hogy felemelte a második játékot, hogy megtörje Poltot Banelings és Zerglings hordákkal, de Polt nem hagyta, hogy a fázist 3-1 ponttal vegye a győzelemre.

2. elődöntő: StarDust vs. TaeJa

Stardust győzelmet aratott a Protoss-nál a rossz szokásokkal az első játék győzelmében, miután elkezdte táncolni a stalkereivel az első 15 percben.

Azonban a tömeg elment vadul, mivel TaeJa úgy döntött, hogy 3 egymást követő győzelmével körbejárja, bizonyítva, hogy Terran valójában kijön a tetejére.

Medivacs hadseregével, hogy behatoljon és megtartsa Mauraders életét, TaeJa a StarDust Zealotjaiból aprított. A StarDust vereséget szenvedett el, és minden meccset egy smiley arccal és egy "GG" -vel zárta.

A döntők

A hype emelkedni kezdett, a TaeJa és a Polt végső 5-ös végeredménye között elindult. Mindketten Terran-t játszották, a Polt kockázatos, all-in teljesítményt nyert az első játékban.

Polt a második mérkőzésen a TaeJa gazdaságának zaklatásával folytatta a korlátok tesztelését. Miután folytatták a TaeJa lelassulását a Medivac hátsó ajtón keresztül, a Polt a második játékot 8 perc alatt söpörte.

A sikoltozó tömeget táplálva Polt egy 3-0-as győzelemben bezárta a TeaJa-t, ismét megismételve a korábban használt Banshee és Medivac hátsó ajtót.

Az ünneplés

A konfetti zuhanásában Polt átvette a 8 000 dolláros nagydíjat, 750 WCS pontot és egy helyet a Red Bull Battle Grounds-ban: Washington DC.

Sok hónap után, mint második helyezett, Polt végre bajnokságot hozott. Kifejezte, hogy mennyire lenyűgöző volt az állandó vigyorral.

Beszélgetésének utolsó pillanataiban alázatos bölcsesség szavakat beszélt, megköszönte minden barátjának, családjának és kollégájának, hogy hozzájárult a sikeréhez.

Ahhoz, hogy a végső mérkőzések teljes egészében megnézhessék, az összes elérhető a Red Bull Twitch oldalon.